Po dobudovaní prvej etapy budú mať motoristi k dispozícii súvislé napojenie z cesty I/16 v smere zo Šace na prevádzkované úseky diaľnice D1 a rýchlostnej cesty R4 v okolí Košíc.
Investície do rozvoja cestnej dopravy v regióne Košíc budú pokračovať aj v najbližšom období. Národná diaľničná spoločnosť vyhlásila verejné obstarávanie na výstavbu ďalšej etapy košického obchvatu, teda od Hanisky po mestskú časť Šaca.
„Košice sa ešte donedávna trápili s katastrofálnou dopravnou situáciou na mestských ťahoch. Košičania si výrazne vydýchli po minuloročnom…